Ogłoszenie

Prosze zarejestrowanych uztkownikow o aktywnosc na forum.

#1 2009-02-15 10:48:46

Kilaman

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-15
Punktów :   

Pain

Pain



Zdecydowanie moja ulubiona postać :-) Dlaczego?
Wielka moc, super styl, konsekwencja w dążeniu do swojego celu, fajny piercing, ciekawe zdolności i ta tajemniczość... Dodać te super panele i wychodzi super postać
Wydaję mi się, że Nagato+Pain pokona Madarę Byłaby niezła walka...


Jestem Nekromantą... Strzeż się...

Offline

 

#2 2009-02-15 10:50:32

Jawuki Uchiha

Hokage

Zarejestrowany: 2009-02-14
Punktów :   

Re: Pain

Może i by byla ale chyba tej walki nie bedzie Predzej Sasuke Vs Pain. BO moim zdaniem jak Pain dorwie Naruto i bedzie chccial wyssac chakre Jinchuriki wkroczy Sasuke xD

Offline

 

#3 2009-02-15 11:06:12

Kilaman

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-15
Punktów :   

Re: Pain

Najpierw muszą jeszcze dorwać KillerBee - Kyuubi musi być wyciągnięty na końcu, bo inaczej statua się rozleci. Dlatego, myślę że złapie Naruto i możliwe, że Naruciak się zobaczy z Sasuke
Co by się nie stało będzie ciekawie
Co do walki Sasuke vs Pain to wg mnie nawet Madara przegra z Painem - zawsze zostaje Nagato. Choć Madara znika... W każdym bądź razie Sasuke by rady nie dał. A może razem z Naruto? Szanse większe, ale że coś takiego się stanie - raczej nie Pain, póki co jest największym masterem i nikt mu rady by nie dał - Madara może spróbować


Jestem Nekromantą... Strzeż się...

Offline

 

#4 2009-02-15 15:15:47

wacha

Legendary Sannin

Zarejestrowany: 2009-02-15
Punktów :   

Re: Pain

Nagato to Pein
I wydaję mi się, że Madara i ITachi byli silniejsi od Peina, Madara w końcu założył akatsuki
A itachi miał Susano

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ograjbuka.pun.pl www.managerzuzlowy09.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.flashmobbielsko.pun.pl